Kęstučio g. 54/1, Vilnius :
          Darbo laikas: I-V 8.30-20.00; VI 9.00-18.00
          Tel. (8 5) 275 5035 (Registratūra).
          Mob. +370 652 99992

Filaretų g. 35, Vilnius :
Darbo laikas: I-V 8.30-20.00; VI-VII 9.00-18.00
Tel. (8 5) 215 4202 (Registratūra),
Mob. 8 698 17724

Hill's Prescription katėms

Spausdinti


Canine/Feline a/dTM- šunų ir kačių nusilpimo, kacheksijos ir anoreksijos atvejais

Tikslas: didelės energinės vertės dieta aprūpinti gyvūną pakankamu baltymų ir riebalų kiekiu, padedančiu išsaugoti raumeninį audinį ir palaikyti imuninės sistemos funkcijas, taip pat aprūpinti didesniu gliutamino, arginino, cinko, riebaluose ir vandenyje tirpių vitaminų, kalio, omega-3 riebalų rūgščių ir šakotos grandinės amino rūgščių kiekiu, padedančiu gyvūnui sveikti bei išvengti komplikacijų.
 
Feline c/dTM- gydant kačių išvedamųjų šlapimo takų ligą (KIŠTL) dėl struvitinių kristalų formavimosi, idiopatinę kačių išvedamųjų šlapimo takų ligą (idiopatinį cistitą)
Tikslas: 1. sumažinti struvitinių kristalų ir akmenų formavimąsi, kurie yra svarbi kačių išvedamųjų šlapimo takų ligos atsiradimo priežastis. 2. išvengti KIŠTL klinikinių požymių pasikartojimo tais atvejais, kai nėra nustatoma aiški ligos priežastis, bei reikalinga skatinti didesnį vandens suvartojimą.
 
maistinės savybės ir šėrimo rekomendacijos
 
Feline d/dTM - gydant dermatologines ar virškinamojo trakto ligas, pasireiškusias dėl alergijos maistui ar maisto netoleravimo, nealerginės kilmės odos ligas Tikslas: 1. pašalinti komponentus, kurie gali sukelti alergiją maistui ar maisto netoleravimą, maitinant dieta, kurioje puikiai virškinami nauji komponentai. Nauji komponentai yra tie, kurie nėra įprastai naudojami naminių gyvūnų maisto pramonėje, todėl alergija jiems yra mažai tikėtina. 2. odos funkcijų atsistatymui užtikrinti tinkamą maisto medžiagų santykį.
 

Feline h/dTM- gydant įgimtą širdies ydą, hipertenziją ir natrio sulaikymą organizme, kuomet pasireiškia edema ir pilvo vandenė
Tikslas: sumažinti kačių, turinčių įgimtą širdies ydą, kepenų ar inkstų ligomis, natrio suvartojimą ir tokiu būdu padėti kontroliuoti klinikinius požymius, susijusius su natrio ir skysčių sulaikymu organizme.
 
 
Feline i/dTM - Virškinamojo trakto sutrikimus: gastritą, enteritą ir gyjant po virškinamojo trakto operacijų, egzokrininį kasos nepakankamumą, ūmų pankreatitą, be hiperlipidemijos, kolitą Tikslai: 1. aprūpinti gyvūną puikiai virškinamu maistu virškinamojo trakto funkcijos atstatymo ir gijimo metu. 2. sumažėjusiu kasos fermentų aktyvumu sergantį gyvūną aprūpinti puikiai virškinamu maistu. 3. aprūpinti gyvūną puikiai virškinamu maistu (su saikingai sumažintu riebalų kiekiu), tinkamą nehiperlipideminio ūmaus pankreatito atveju po pradinės stadijos, kai per burną nebuvo priimamas joks maistas ir skysčiai. 4. aprūpinti pacientą reikiamu netirpios ir tirpios ląstelienos kiekiu. Netirpi ląsteliena paspartina žarnyno turinio praėjimo laiką, tirpi ląsteliena, fermentuota į trumpos grandinės riebalų rūgštis, maitina žarnos sienelės ląsteles ir padeda atstatyti normalią žarnyno florą.
 
 
Feline k/dTM - gydant inkstų ligas, ankstyvą širdies nepakankamumą, uratų ir cistino urolitiazę
Tikslai: 1. sumažinti azotinių skilimo produktų susilaikymą, hiperfosfatemiją ir hiperparatiroidizmą, padėti kontroliuoti sisteminę hipertenziją ir apykaitinę acidozę. 2. sumažinti natrio suvartojimą ir tokiu būdu padėti kontroliuoti pilvo vandenę ir sisteminę hipertenziją. 3. padėti išvengti uratų ir cistino kristalurijos bei urolitų formavimosi.
 
Feline l/dTM - gydant kepenų lygas, hepatinę lipidozę, hepatinę encefalopatiją. Tikslai: 1. sumažinti apykaitinį kepenų krūvį ir kepenų pažeidimo progresavimą, palaikyti bei atstatyti kepenų funkcijas. 2. papildomu L-karnitino kiekiu padėti palaikyti normalius riebalų skilimo procesus ir medžiagų apykaitą kepenyse 3. mažesniu baltymų ir pakankamu šakotos grandinės ir aromatinių amino rūgščių kiekiu maiste padėti išvengti ar apriboti klinikinius kepenų encefalopatijos požymius, siekiant sumažinti amonio ir kitų azotinių skilimo produktų koncentraciją kraujyje