Kęstučio g. 54/1, Vilnius :
          Darbo laikas: I-V 8.30-20.00; VI 9.00-18.00
          Tel. (8 5) 275 5035 (Registratūra).
          Mob. +370 652 99992

Filaretų g. 35, Vilnius :
Darbo laikas: I-V 8.30-20.00; VI-VII 9.00-18.00
Tel. (8 5) 215 4202 (Registratūra),
Mob. 8 698 17724

Mūsų klinikoje visi veterinarijos gydytojai stengiasi, kad kiekviena procedūra, atlikta Jūsų gyvūnui būtų kuo saugesnė ir sukeltų kuo mažesnį diskomfortą. Veterinarai supranta, kad gydymo kainos faktorius yra vienas iš svarbiausių rodiklių ir norime, kad Jūs suprastumėte kai kuriuos skirtumus tarp pigaus ir brangesnio gydymo.

Skausmo kontrolė: mes žinome, kad gyvūnai jaučia skausmą ne mažiau nei mes. Skausmo kontrolė susideda ne tik iš anestezijos, bet ir iš kitų skausmą mažinančių būdų tiek prieš operaciją, tiek operacijos metu, mes BŪTINAI skiriame preparatus skausmui mažinti.

Termoreguliacijos sutrikimai: operacijos metu ir pooperaciniu laikotarpiu (ypatingai gyvūnams sveriantiems mažiau negu 15 kg), veikiant narkozę sukeliantiems preparatams, sutrinka kūno temperatūros reguliacija, dėl ko nukrenta kūno temperatūra. Mūsų veterinarijos klinika naudoja papildomą operacinio stalo šildymą.

Operacinė įranga: Kad sumažinti chirurginių komplikacijų tikimybę, veterinarai naudoja inhaliacinės narkozės aparatūrą su labai saugiu IZOFLURAN dujų ir deguonies mišiniu. Dėl to smarkiai sumažėja operacinių komplikacijų, bet šiek tiek padidėja chirurginių operacijų kaina.

Vienkartinės sterilios priemonės: Veterinarijos klinika naudoja vien tik vienkartinės priemonės – švirkštai, adatos, skalpeliai, paklodės, chirurginiai siūlai ir kt. Ir jie naudojami TIK VIENĄ KARTĄ, dėl ko padidėja operacijos kaina, tačiau sumažėja komplikacijų tikimybė.

Instrumentai: aukščiausios kokybės chirurginiai instrumentai sumažina operacijos riziką, kad instrumentas gali nuslysti ir pažeisti kokį nors gyvūno organą ar audinius.

Geriausios kokybės chirurginė siuvamoji medžiaga: veterinarai naudoja visame pasaulyje išbandytus, aukščiausios kokybės chirurginius siūlus, kurie sumažina priešlaikinio siūlo ištirpimo ar atmetimo tikimybę.

Intraveniniai kateteriai bei skysčių infuzijos: visiems pacientams, kuriems atliekama bendroji anestezija, įstatome intraveninį kateterį, kad sukelti Jūsų augintiniui kuo mažiau diskomforto prieš operaciją ir kad anestezija būtų geriau valdoma. Be to, turime galimybę atlikti skubias reanimacines priemones. Skysčių infuzijos sumažina šoko tikimybę, taip pat palengvina medikamentų įvedimą.

Naudojami vieni saugiausių bendrųjų anestetikų: IZOFLURAN, DOMITOR ir kt., kurie yra brangesni, bet žymiai saugesni.