Kęstučio g. 54/1, Vilnius :
          Darbo laikas: I-V 8.30-20.00; VI 9.00-18.00
          Tel. (8 5) 275 5035 (Registratūra).
          Mob. +370 652 99992

Filaretų g. 35, Vilnius :
Darbo laikas: I-V 8.30-20.00; VI-VII 9.00-18.00
Tel. (8 5) 215 4202 (Registratūra),
Mob. 8 698 17724

Terapija

 

  •  - gydymas vaistais
  •  - antibakteriniais ir hormoniniais preparatais
  •  - specialiuoju maistu
  •  - homeopatiniais vaistais
  •  - ir netradiciniu būdu: akupunktūra

Kuo Jūsų augintiniui gali padėti veterinaras - terapeutas?
Profesionalūs veterinarai, gydantys vidinaus ligas, gali diagnozuoti visas vidinių gyvūno organų problemas: kraujotakos, virškinimo, inkstų, kraujo, liaukų ir medžiagų apykaitos, nustatyti jų atsiradimo priežastis, paskirti gydymą ir patarti, kaip išvengti ligos ateityje.
 
Į mūsų veterinarijos gydyklą galima atvykti su augintiniu, prieš tai užsiregistravus telefonu, arba tiesiogiai atvažiuoti į gydyklą. Veterinarijos gydytojas apžiūrės Jūsų gyvūną, įvertins jo sveikatos būklę, duos naudingų patarimų, atliks reikalingas procedūras ir jei reikės pasiūlys papildomus tyrimus: rentgeno, echoskopijos, elektrokardiografijos ar laboratorinius tyrimus. Kiekvienam mūsų gydyklos pacientui vedama elektroninė ligos istorija.


Diagnozuoti ligas mums padeda naujos klasės elektroninis kraujospūdžio matavimo prietaisas-aparatas petMAP:

Kraujo spaudimo matavimas kliniškai reikšmingas diagnozuoti įvairias ligas (hipertenzija, inkstų ligos, hipertireozė, cukrinis diabetas, hiperadrenokorticizmas ir širdies ligos), anestezijos metu, suteikiant neatidėliotiną medicinos pagalbą ir kai kurių vaistų vartojimo metu.

 
Mūsų pacientų gyvybę saugo specialus intensyvios terapijos inkubatorius, skirtas mažiems gyvūnams, sunkiems ligoniams, po cezario operacijų ką tik gimusiems šuniukams ir kačiukams šildyti ir gyvybinėms funkcijoms palaikyti. Prie jo galima pajungti deguonies balioną.