Kaip mes dirbame | Žvėryno veterinarijos gydykla

Gydykloje veterinarijos specialistai stengiasi, kad kiekviena procedūra būtų kokybiška ir saugi.

Skausmo kontrolė: mes žinome, kad gyvūnai jaučia skausmą ne mažiau nei mes. Skausmo kontrolė susideda iš anestezijos procedūros metų ir po jos.

Termoreguliacijos sutrikimai: operacijos metu ir vėliau sutrinka gyvūnu termoreguliacija, todėl krenta arba kyla kūno temperatūra. Siekiant išvengti šių sutrikimų gyvūnui palaikoma normali kūno temperatūra naudojant specialią įrangą.

Operacinė įranga: Siekiant sumažinti chirurginių komplikacijų tikimybę, naudojama inhaliacinės narkozės aparatūrą, dirbtinio kvėpavimo aparatą, deguonies koncentratorių. Atliekamas širdies, kvėpavimo, kūno temperatūros ir kraujospūdžio monitoringas, taikoma skausmo kontrolė.

Instrumentai ir vienkartinės sterilios priemonės: Procedūrų metu naudojamos vienkartinės sterilios priemonės ir patikimai sterilizuoti kokybiški chirurginiai instrumentai.

Chirurginė siuvamoji medžiaga: naudojami kokybiški chirurginiai siūlai, kurie sumažina priešlaikinio siūlo ištirpimo ar atmetimo tikimybę.

Intraveniniai kateteriai bei skysčių infuzijos:  atliekant bendrąją anesteziją, įvedamas intraveninis kateteris skirtas vaistų ir skysčių infuzijoms operacijos metu ir po jos. Tai suteikia papildomu saugumo garantijų.

Anestetikai: naudojami šiuolaikiniai saugesni anestetikai.