Patikima odontologija augintiniams Žvėryno veterinarijos gydykloje

Odontologija

Information

Stomatologija

Veterinarinė stomatologija tai galimų dantų ligų ir problemų profilaktika, diagnostika, gydymas ir defektų šalinimas, burnos ertmės higiena. ``Žvėryno veterinarijos gydykla`` atlieka:

  • – dantų apnašų ir akmenų valymas ultragarsiniu skaleriu
  • – dantų poliravimas su dantų pasta po akmenų nuvalymo
  • – pažeistų dantų šalinimas
  • – pieninių dantų šalinimas
  • – dantų plombavimas
  • – danties kanalų gydymas (endodontija) ir plombavimas
   – nulaužtų ilčių atkūrimas
  Kodėl būtina prižiūrėti augintinių burnos ertmę?
  Šunims ir katėms, kaip ir žmonėms, reikalinga burnos higiena. Todėl šeimininkai ir veterinarai turi pasirūpinti, kad mūsų auginitinų dantys ir dantenos visada būtų sveikos.
  Veterinarijos gydytoją būtina lankyti nuo pieninių dantų iškritimo pradžios. Įprastai katėms ir didelių veislių šunims šiuo laiku problemų nekyla, tačiau neretai kai kurie mažųjų arba karlikinių veislių šunų pienininiai dantys lieka burnos ertmėje. Šuniukas jaučia diskomfortą, gali kilti sankandos anomalijų, prasidėti uždegimas. Pajutus nemalonų kvapą iš gyvunėlio burnos, būtina apsilankyti pas veterinarą – tai gali būti dantenų ligų, kraujotakos arba akmenų ant dantų atsiradymo požymiu. Nesilaikant dantų ir burnos higienos vystosi periodonto ir dantų susirgimai, atsiranda apnašai ir akmenys, iškrenta dantys.
  Mūsų klinikoje dantų apnašos ir dantų akmenys valomi su moderniu ultragarsiniu skaleriu, kuris nebraižo dantų, negadina emalio. Procedūra tampa neskausminga ir greitesnė.